Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka

Kim jesteśmy

Reset Obywatelski to miejsce swobodnej myśli i wolnego słowa.

Bez kompromisów i bez cenzury. Tworzone tak przez dziennikarzy, jak i odbiorców, bo medium obywatelskie, w którym dochodzi do wymiany myśli, poglądów musi być interaktywne. Burzenie czterech ścian między dziennikarzami a odbiorcami daje nową jakość tak przekazu, jak odbioru. Słuchamy innych i zapraszamy do rozmowy. Słowem - obywatelujemy razem.

Przyświeca nam jeden z podstawowych celów zawodu dziennikarskiego - służenie społeczeństwu.

Nie jesteśmy platformą informacyjną, nie bawimy się w infotainment. Dziennikarstwo informacyjne daje nam jednak podstawy, by wymieniać myśli z różnymi specjalistami, ekspertami i naukowcami w danej dziedzinie, tłumaczyć rzeczy niezrozumiałe, zawiłe, lub które w mediach głównego nurtu tylko się dotyka.

Tworzymy medium,

w którym chcemy poddawać w wątpliwość problemy otaczającego świata, chcemy otwarcie rozmawiać o trudnych tematach i nie zamykać się na jedną stronę. Poruszamy tematy, których próżno szukać w innych miejscach.

Chcemy łączyć narzędzia, jakie daje nam technologia razem z naszym zawodowym doświadczeniem.

Reset Obywatelski to medium, które ma połączyć zalety telewizji, radia i Internetu, unikając ich wad. Na początek jako kanał na YouTubie, z czasem chcemy stworzyć platformę nie tylko dla oglądających, ale również dla tych słuchających i czytających.

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami