Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online

Przyjaciele

Reset Obywatelski to nie tylko działalność naszej redakcji, ale również przyjaciółki i przyjaciele, którzy nadają na swoich kanałach w serwisie YouTube. Sprawdźcie co u nich.

Ogląd i pogląd

Na poranny komentarz do bieżących wydarzeń zaprasza nasz redaktor naczelny Marcin Celiński na swoim kanale "Ogląd i pogląd". W programie goście oraz rozmowy ze słuchaczami i widzami. Zaskakujące tezy, zabawne, acz trafne metafory i duża dawka ironii – to idealny dodatek do porannej kawy. "Ogląd i pogląd" od wtorku do czwartku, punktualnie o 9:00.

Głos Szczerej Słowiańskiej Szydery

Od poniedziałku do soboty, od 10:00 możecie posłuchać Głosu Szczerej Słowiańskiej Szydery, czyli znanego z "Tydzień zleciał. Boom!" Wojtka Krzyżaniaka. Redaktor jawi nam się jako obserwator zjawisk popkultury i mediów. Czasem przemawia też przez niego jego pedagogiczne wykształcenie. Słychać to szczególnie podczas pełnych natchnienia ględźb Krzyżaniaka.

Radio Koncao

Autorski projekt Tomasza Koncy, któremu zawsze mało dobrej energii, którą uwielbia zarażać innych. Red. Konca znany z "Dobrej pory" współtworzy swoje radio z redaktorkami i redaktorami z różnych części Polski. Zapraszają oni na osiem programów w tygodniu.

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami