Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
kraj

SDiW Repropol jest organizacją zbiorowego zarządzania pracującą na rzecz wydawców prasy oraz dziennikarzy. Dzieli opłatę reprograficzną pośród wydawców oraz zarządza prawami do publikacji i artykułów prasowych. Reprezentuje branżę w procesie legislacyjnym i wobec użytkowników praw.

W ostatni wtorek, 13 września, Walne Zgromadzenie SDiW Repropol wybrało nowe władze.

Prezesem Repropolu został wybrany Grzegorz Cydejko, dziennikarz, publicysta ekonomiczny, menedżer i działacz społeczny. Ustępujący prezes, Maciej Hoffman został członkiem honorowym Stowarzyszenia.

Do zarządu Repropolu zostali także wybrani Paweł Czajkowski z Agory, Damian Flisak z RASP, Ksenia Kakareko z Katedry Prawa Mediów Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW,, Maciej J. Kowalski z „Nowego Wyszkowiaka”, Rafał Mandes z Infor PL oraz reprezentujący Izbę Wydawców Prasy Jacek Wojtaś.

W komisji rewizyjnej Stowarzyszenia pracować będą Marcin Celiński z Fundacji Arbitror, Magdalena Dulińska z Gremi Media, Maciej Hoffman, reprezentująca Polska Press Izabela Marciniak, Jędrzej Skrzypczak z Uniwersystetu Adama Mickiewicza oraz Piotr Zmelonek z „Polityki”.

Marcin Celiński reprezentuje w stowarzyszeniu Fundację Arbitror, wydawcę Resetu Obywatelskiego.

red.

Reset Obywatelski to miejsce swobodnej myśli i wolnego słowa, bez kompromisów i bez cenzury. Zostań patronem Resetu!

Reset Obywatelski
Bez kompromisów i bez cenzury. Tworzone tak przez dziennikarzy, jak i odbiorców, bo medium obywatelskie musi być interaktywne. Burzymy czwartą ścianę między dziennikarzami a odbiorcami.

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami