Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
projekt100afer

Fundacja Arbitror planuje wydać broszurę dokumentującą 100 największych afer ostatnich lat. Broszura ma być wydana w conajmniej 100 000 egzemplarzy, będzie bezpłatna i kolportowana w "Polsce powiatowej" na przełomie lipca i sierpnia.

Przygotowanie i druk będzie finansowany z crowfoundingu, o czym poinformował na Twitterze prezes Fundacji Arbitror, Marcin Celiński

Piękny widok, prawda? Ale ktoś cynicznie próbuje zasłonić nam, Polakom oczy. Zamiast prawdziwego otaczającego nas świata - kreuje fałszywy obraz rzeczywistości.
Nie pozwól na to. Wesprzyj działania  Fundacji Arbitror.
Andrzej Grabowski – Obywatel Rzeczypospolitej

Tak zachęca do wsparcia projektu Andrzej Grabowski w specjalnym spocie promującym akcję.

Nad tekstami do wydawnictwa prace już trwają. Ma ono zawierać udokumentowane i sprawdzone fakty. Celem projektu jest dotarcie do mieszkańców małych miejscowości, gdzie dominują media rządowe i informacje o nadużyciach władzy nie są powszechnie znane.

W ciągu pierwszej doby od ogłoszenia informacji o akcji i zbiórce na portalu zrzutka.pl zebrano 17 743 zł, czyli ponad 5% z planowanych 300 000. W mediach społecznościowych pojawił się hasztag #projekt100afer , którym oznaczane są posty związane z inicjatywą fundacji.

Projekt można wesprzeć wpłatami na konto Fundacji Arbitror

47 1870 1045 2078 1068 4966 0003

tytuł wpłaty „cele statutowe projekt 100 afer”

lub na https://zrzutka.pl/zhfwat

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami