Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
polexitnews

Takiej Unii nie możemy zaakceptować. Albo możemy zablokować jej zgubny dryf, albo musimy się z nią rozstać – tak na łamach prorządowego tygodnika „Sieci” napisał dziennikarz związany z władzą Bronisław Wildstein.

Okazuje się, że dalsze łamanie praworządności jest dla władzy ważniejsze niż wypłata pieniędzy z KPO, na które czekają Polacy. Warunkiem wypłaty środków jest spełnienie wymogów Komisji Europejskiej, w tym likwidacja Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego.

Zdaniem Bronisława Wildsteina spełnienie tych warunków oznaczałoby utratę suwerenności przez Polskę. W tygodniku „Sieci” grzmiał, że „brukselskie elity” dążą do zwasalizowania Polski, dlatego rząd powinien się buntować, albo wyjść z UE.

Musimy nastawić się na szukanie aliantów, którzy pomogą nam zrobić wszystko, by powstrzymać jej obecny kurs, podejmując wszystkie możliwe działania, stawiając możliwe weta i blokady, a w polityce wewnętrznej wytłumaczyć społeczeństwu potrzebę wyjścia z Unii

pisze Wildstein.

red.

Bez wyjścia - na wyjątkowy i jedyny w polskich mediach program o procesie wyprowadzania Polski z Unii. To nie zaczęło się dziś i nie skończy jutro - to działania trwające od lat. Obnażymy twórców i apologetów Polexitu. Pokazujemy kalendarium tego projektu, konfrontujemy propagandę z faktami.

W każdy czwartek od 19 do 21 zapraszają Marcin Celiński i Radosław Gruca

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami