Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
transpłciowość

Premiera w Resecie Obywatelskim. Od teraz w każdy poniedziałek po 22 zapraszamy na Trans Show, które poprowadzi znana widzkom i widzom z sekcji realizatorskiej Angela Getler.

Trans Show, program od osób transpłciowych o sprawach osób transpłciowych. Zestawienie newsów z trans-świata (tych prawdziwych, nie pudelkowych), głębokie omawianie ważnych kwestii, wywiady z politykami, dziennikarzami, aktywistami, twórcami i artystami z Polski oraz zagranicy, którzy też akurat są transpłciowi. Całość okraszona dozą ciętego humoru i ujmującego uroku prowadzącej, Angeli Getler. W poniedziałki o 22:00 w Resecie Obywatelskim!

Na premierę programu zapraszamy w poniedziałek 12-go września o 22:00. Pierwszą gościnią Angeli Getler będzie Anna Grodzka – polska działaczka społeczna i polityczna, przedsiębiorczyni, współzałożycielka i pierwsza prezeska Fundacji Trans-Fuzja, posłanka na Sejm VII kadencji, pierwsza otwarcie transpłciowa osoba w polskim parlamencie.

Angela Getler - aktywistka, artystka wizualna, komiczka, a teraz również redaktorka. Kiedyś zaprojektowała Tęczową Flagę Polski, jaką urzekła tłumy tęczowych osób i wywołała pęknięcie żyłki na wysokim czole przynajmniej jednego ministra. Teraz stratuje z autorskim programem w Resecie Obywatelskim, czym ma zamiar powtórzyć te sukcesy. Prywatnie córka, przyjaciółka, ciocia i osoba transpłciowa.

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami