Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
kraj

Podsłuchiwany byłem ja i moja najbliższa rodzina. Ilość energii ile służby poświęciły w prześwietlenie mnie jest porażająca. Wydano na to miliony złotych – mówił o sprawie inwigilowania Pegasusem Krzysztof Brejza, senator Platformy Obywatelskiej.

Gość Tomasza Piątka to jeden z kilku potwierdzonych ofiar inwigilowania oprogramowaniem szpiegowskim „Pegasus”, którego używały polskie służby. Przed wyborami parlamentarnymi w 2019 roku dokonano 33 ataków na telefon ówczesnego szefa sztabu wyborczego KO.

Jeszcze przed wypłynięciem sprawy miałem przeczucie, że byłem rozgrywany Pegasusem. Teraz z żoną podejmujemy wszystkie działania, by dowieść sprawiedliwości

Polityk mówił o tym jak służby specjalne rozegrały ostatnie wybory parlamentarne. Jak zauważył głosowanie nie było uczciwe, a państwo posunęło się do wielu nielegalnych działań rodem z Rosji.

Wybory w 2019 roku nie były zgodne ze standardami. Sztab KO był atakowany kłamstwami i pomówieniami. Nie było także neutralności państwa. Działania TVP to powielanie działań SB z lat 80, a służby działały jak wynajęta mafia

oprac.m.u.

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami