Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
kraj

Od 13 października zmienia się ramówka. Przybywa 7 nowych pasm tematycznych! Przedstawiamy je poniżej

Od 13 października zmienia się ramówka. Przybywa  7 nowych pasm tematycznych! Przedstawiamy je poniżej.

Poniedziałek, 22-23 Sygnał: Mobbing!

Czy mobberzy to psychopaci? Czy jest jakaś prawidłowość w wyborze ofiar? Jak można uchronić się przed koszmarem współczesnych tortur psychicznych, jakim poddawani są Polacy w miejscu pracy? Joanna Koczaj – Dyrda, radca prawy po latach pracy w ministerstwie zdrowia pokonała prześladowców w sądzie. Teraz tłumaczy, skąd bierze się mobbing, czemu tak trudno go wyplenić

Wtorek, 17-19 Azja Incognita

Jaka jest Azja to każdy widzi. Ale czy na pewno? Blanka Katarzyna Dżugaj, wraz z gośćmi, bierze pod lupę bierzące wydarzenia z największego kontynentu świata, nadaje im kontekst, analizuje je i interpretuje. Czasem też odczytuje przyszłość, ale nie z fusów, lecz z faktów. A wszystko po to, by Azja była dla widzów i widzek terra bardziej cognita niż incognita.

Środa, 22-23 Miejsca nienumerowane

Miejsca Nienumerowane to audycja od kinomanów dla kinomanów. Piotr Kurczewski i Maciej Tomaszewski w rozmowach z gośćmi, ale też ze słuchaczami, będą dyskutować z pasją o filmach i serialach, zarówno aktualnych jak i tych kultowych

Czwartek, 17-18 Siła książki

Rozmowy poświęcone lekturom, które były i są ważne, wywierają trwały wpływ na życie polityczne i kulturalne, które są niezbędne by  rozumieć, co się wokół nas dzieje. Spotkanie w małej księgarni, przy kawie, wśród prywatnych księgozbiorów i na co dzień. Autorski program Kazimierza Wóycickiego.

Czwartek 22-23 Bez wyjścia

Marcin Celiński i Radosław Gruca zapraszają na wyjątkowy i jedyny w polskich mediach program o procesie wyprowadzania Polski z Unii. To nie zaczęło się dziś i nie skończy jutro - to działania trwające od lat. Obnażymy twórców i apologetów Polexitu. Pokażemy kalendarium tego projektu, skonfrontujemy propagandę z faktami.

Niedziela, 18-19 Jazda po zdrowiu

Każdy z nas może być pacjentem, a mało kto wie, jak ten system chodzi. Przychodnia, SOR, karetka, diagnostyka, lekarz, pielęgniarka,NFZ – to trybiki, których przeglądem zajmuje się “mechanik” Rafał Janiszewski. Ekspert i szkoleniowiec z 30 letnim stażem w doradzaniu medykom, ministrom i pacjentom wskaże Wam drogę w labiryncie, który trzeba pokonać, by wyegzekwować konstytucyjne prawo do darmowej opieki zdrowotnej.

Niedziela, 21-23 Na kłopoty Kolińska

Często, gdy sprawa wydaje się przegrana i nic nie da się zrobić, to gdy wmiesza się w nią dziennikarz nagle wszystko jest do załatwienia… „Na kłopoty Kolińska”, to tytuł, który został wymyślony dla jej fanpage’a, a potem stał się tytułem audycji w TOK FM i tak towarzyszy jej od lat. Teraz przywędrował do Resetu Obywatelskiego a wraz z nim dziennikarstwo interwencyjne z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami