Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
polexit

Znany ze szczerości w swoim antyeuropejskim zapale, poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski w rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem w Onet Opinie wskazał na mozliwą datę referendum w sprawie Polexitu.

W 2027 r., kiedy zakończy się obecna perspektywa budżetowa, to będzie czas, kiedy może być referendum w sprawie wyjścia Polski z UE. Jeśli nie zatrzymamy eurokratów, koszty życia w Polsce będą zbyt duże. Wyjście Polski z UE uderzy w gospodarkę niemiecką, dlatego musimy zacząć grać twardo. Polska nie może być żebrakiem UE

Od wypowiedzi posła wprawdzie odciął się wicemarszałek sejmu z PiS Ryszard Terlecki, ale z doświadczenia wiemy, że wyjątkowo aktywny medialnie Kowalski często jest "proroczy" - mówi z wyprzedzeniem to, co obóz Zjednoczonej Prawicy zamierza  wprowadzić w życie za miesiąc czy za rok.

Bez wyjścia - na wyjątkowy i jedyny w polskich mediach program o procesie wyprowadzania Polski z Unii. To nie zaczęło się dziś i nie skończy jutro - to działania trwające od lat. Obnażymy twórców i apologetów Polexitu. Pokazujemy kalendarium tego projektu, konfrontujemy propagandę z faktami.

W każdy czwartek od 22 do 23 zapraszają Marcin Celiński i Radosław Gruca

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami