Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
świat

Daria Dugina nie była tylko córką putinowskiego ideologa. Była to szowinistka i dzielna działaczka ruchu proputinowskiego. Nie była niewinna – tłumaczyła w „Dochodzeniu prawdy” Kateryna Pryszczepa.

W ostatnich dniach opinię publiczną obiegła informacja o zamachu na Darię Duginę- córkę  ideologa rosyjskiego imperializmu i zwolennika inwazji na Ukrainę. W sprawie zabrał głos nawet papież Franciszek, który ubolewał nad – jak określił – „niewinną śmiercią”. Gościni Tomasza Piątka wysnuła tezę, że zamachu dokonano za przyzwoleniem Władimira Putina.

Sposób, w jaki zabito córkę Dugina sugeruje, że to rosyjskie służby specjalne dokonały tego zamachu. Pasuje tu hasło, że FSB wysadza w powietrze Rosję

Rosyjskie władze niemal od razu oskarżyły o morderstwo Ukrainę. Pryszczepa oceniła, że to kłamstwo służące odwróceniu uwagi, a prezydent Rosji jest na tyle wyrachowany, że nie miałby skrupułów do podjęcia podobnej decyzji.

Człowiek, który zlecił wysadzenie budynków mieszkalnych z ludźmi na pewno nie miałby oporów w zabiciu własnego człowieka

oprac. m.u.

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami