Kim jesteśmy Wesprzyj Reset Przyjaciele Ramówka Słuchaj online Słuchaj online
Prawda nas zaboli

Znany dziennikarz i publicysta Piotr Najsztub dołączył do Resetu Obywatelskiego, w piątki o 17.30 będzie prowadził swoją autorską audycję „Prawda nas zaboli”

Piotr Najsztub jest dziennikarzem o bogatej przeszłości  – pracował m.in. w Gazecie Wyborczej, TVP (wraz z Jackiem Żakowskim prowadził słynny „Tok Szok”) był redaktorem naczelnym „Przekroju”.

Ostatnio był związany z TOK FM, na początku września stacja poinformowała o zdjęciu z anteny tworzonego prze Najsztuba od 9 lat programu tłumacząc to w oficjalnym komunikacie zmianami w ramówce. Nieoficjalnie wiadomo, że rezygnacja ze współpracy miała związek z zarzutami o „nawoływanie go przemocy”  jakie stawiała TVP dziennikarzowi interpretując w ten sposób słowa „Ja bym się nie zdziwił, gdyby na przykład Donald Tusk podszedł do Morawieckiego i dał mu w pysk, po prostu, tak po ludzku, co się Morawieckiemu należy za nieustanne kłamstwa i szczucie” wypowiedziane w jednym z programów.

„Prawda nas zaboli” jest autorskim formatem Piotra Najsztuba, który będzie go kontynuował w Resecie Obywatelskim.

Reset Obywatelski jest medium internetowym emitującym 32 godziny tygodniowo programów audio-wideo na żywo na YouTube, Facebooku i w internetowym Radio Reset działającym całą dobę. Redaktorem naczelnym Resetu jest Marcin Celiński, stacja utrzymuje się z crowfoundingu.

Bez kompromisów i bez cenzury. Tworzone tak przez dziennikarzy, jak i odbiorców, bo medium obywatelskie musi być interaktywne. Burzymy czwartą ścianę między dziennikarzami a odbiorcami.

Zostań patronem Resetu!

Reset Obywatelski
Bez kompromisów i bez cenzury. Tworzone tak przez dziennikarzy, jak i odbiorców, bo medium obywatelskie musi być interaktywne. Burzymy czwartą ścianę między dziennikarzami a odbiorcami.

Udostępnij

Tagi

Dołącz do nas

Podoba Ci się?

Obywateluj z nami